Servis

Firma ALTEP.sr.o Vám nabízí služby svého vlastního servisního střediska a konsignačního skladu náhradních dílů. Naše servisní dílny pracují v dimenzích cca 300 instalovaných agregátů Alup, Almig, Busch, J.P. Sauer&Sohn, Becker, Chicago pneumatic různých typů v ČR, čemuž samozřejmě odpovídá i patřičné zásobení konsignačního skladu náhradních dílů.


V případě úspěšného obchodního jednání s Vámi náš SERVIS  rád uzavře SERVISNÍ SMLOUVU, na jejíž základě vykonáme po vzájemné konzultaci prohlídku agregátů včetně výměny oleje, filtrů a běžné údržby. Pokud to dovolí provozní hodiny agregátů, přizpůsobíme tyto intervaly Vaší odstávce, případně místním zvyklostem.

servis pan

V případě poruchy se náš servisní personál dostaví do 24 hodin k odstranění poruchy včetně sobot, nedělí a svátků.

Mezi naše zákazníky patří jak velké společnosti, tak i menší a střední lokální či regionální firmy. V případě zájmu jsme připraveni každého zákazníka seznámit s instalacemi našich zařízení v jeho nejbližším okolí, popřípadě zvolit referenční zařízení podle kritérií zákazníka.

Jednoznačnou prioritou společnosti je splnění všech potřeb zákazníka, pro kterého chceme být spolehlivým a dlouhodobě perspektivním partnerem s nabídkou úplného sortimentu zařízení s NEJLEPŠÍM POMĚREM KVALITY, CENY, UŽITNÉ HODNOTY včetně kompletního SERVISU a veškerých souvisících služeb.