Podporujeme

Krušnoston

podporujeme auto

Podporujeme jako hlavní partner 7. ročník cyklistického silničního maratónu, který je součástí série závodů 53x11Marathon Cup, UAC a dalších.

Na mapě maratónských podniků vyplnil Krušnoton do roku 2010 prázdné místo na severu Čech. Svou délkou 250 km se zařazuje mezi nejdelší a s převýšením 4900 m je vůbec nejvyšší. Zázemím závodu jsou Teplice, město ideálně umístěné mezi hřebenem Krušných hor a vrcholy Českého středohoří.

Krátká trasa při své délce 113 km a převýšení necelých 1500 m vystoupá na hřeben Krušných hor nikoliv náročným stoupáním na Komárku, ale mírnějším, i když delším výjezdem na Cínovec z Dubí. Pak kopíruje loňskou trasu až do Lomu, odkud ale nepokračuje do Českého středohoří, ale pod Krušnými horami míří přímo do Teplic. Věříme, že tuto tvář Krušnotonu mnozí cyklisté přivítají.
 
Dlouhá a střední trať jsou vedeny nejkrásnějšími úseky obou pohoří. Krátká trať již do Českého Středohoří nezavítá.
Desítky kilometrů horských pasáží s dalekými výhledy umocňují spolu s příkrými stoupáními a dlouhými sjezdy rozlehlost krajiny, kterou musí závodníci pojmout do svých nohou. Okresy Teplice, Most, Litoměřice, Ústí nad Labem a Děčín se stanou svědky nefalšované cyklistické krásy, a také utrpení.
podporujeme auto
podporujeme cyklo
podporujeme hokej

Bobování pro - Hokejový turnaj 2016

podporujeme hokej

I letos jsme podpořili akci ,,Bobování pro – Hokejový turnaj 2016″
Akce se konala pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje.

Na turnaji byla spousta zajímavých hráčů, mimo jiné mistři ELH z roku 2015 Lukáš Horák a Pavel Písařík (HC Verva Litvínov) a především za tým Bobování nastoupil vítěz Stanley Cupu (NHL) ze sezóny 2000-2001 Martin Škoula (Colorado Avalanche). Mimo jiné i účastník 3 MS, ZOH i Světového poháru.

s leo.

Cyklo Teplice

podporujeme cykloteplice

Spolek zabývající se cyklistikou. Členství je pro každého kdo o to požádá, především ale je to pro cyklisty, kteří s námi jezdí a mají o sdružení zájem. Členové CT mají mnoho výhod a jedinou povinnost – neškodit. Základním orgánem o.s. je Valná hromada členů (dále jen VH), ta je orgánem nejvyšším a rozhoduje úplně o všem. Valnou hromadou tvoří všichni členové sdružení a její zasedání jsou veřejná. Obvykle VH zasedá na začátku roku – schvaluje nové členy, kalendář atd.

podporujeme cykloteplice
podporujeme vasek

Vašek Šafář

podporujeme vasek

Úspěšný motokárový jezdec.

Vašek Šafář z Ledvic, nar. v roce 1998, se motoristickému sportu věnuje od svých jedenácti let. Úspěšně prošel několika motokárovými kategoriemi. Jeho nadání slavilo velký úspěch v roce 2013, kdy v Itálii vyhrál světové finále závodu Easykart International Grand Finals v kategorii Easykart 100 ccm.
Další úspěchy mladého jezdce naleznete na webových stránkách